Social & Labor Convergence Programme

SLCP (Social & Labor Convergence Programme), küresel tedarik zincirlerinde denetim yorgunluğunu ortadan kaldırmayı amaçlayan, kar amacı gütmeyen, çok paydaşlı bir girişimdir. Tüm endüstri paydaşları tarafından kullanılabilecek, çalışma koşullarına ilişkin yüksek kaliteli karşılaştırılabilir veri seti için araçlar ve sistem sağlamaktadır. Bu, tedarik zincirlerinde şeffaflığı artırır, sosyal denetim ihtiyacını azaltır ve nihayetinde kullanıcıların kaynakları iyileştirilmiş çalışma koşullarına yeniden dağıtmasına olanak tanır.

Tesisler, SLCP doğrulanmış verilerini istedikleri kadar paydaş ve müşteriyle paylaşabilir. SLCP doğrulanmış veriler, farklı standartlar veya Davranış Kuralları ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, markalara, perakendecilere ve standartlara ihtiyaçlarına göre verilere kendi puanlamalarını veya yorumlarını ekleme esnekliği sağlar.

 

Lima Certification, SLCP tarafından Onaylanmış bir Eğitim Kuruluşu olarak SLCP süreçlerini öğrenmeniz ve uygulamanız için yanınızdadır. Daha fazla bilgi için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.